Творчий полілог із проблем шкільної літературної освіти

23 листопада 2016 року викладачі кафедри української мови і літератури нашого університету взяли участь у засіданні круглого столу «Найвища технологія ХХІ століття: Учень, який читає», організованому Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Разом із науковцями провідних вищих навчальних закладів м. Миколаєва і м. Києва, авторитетними вчителями-філологами Миколаївської області проф. О. С. Філатова, доц. А. І. Гурдуз, доц. Л. М. Романюк, ст. викл. Л. М. Бондар обговорювали дискусійні питання про перспективи вивчення літератури в школі, нові моделі і практики читання, висловлювали свої позиції щодо ідеї можливої інтеграції шкільних курсів «Українська мова», «Українська література», «Зарубіжна література».

P1470478-iloveimg-compressed