Читацька конференція “Поза часом і простором” (до 90-річчя від дня народження Олеся Бердника)

Студенти-філологи разом із к. філол. н., ст. викл. кафедри української мови і літератури Л. О. Бондар 30 листопада 2016 р. взяли участь у читацькій конференції «Поза часом і простором» (до 90-річчя від дня народження Олеся Бердника), що відбулася у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва. Серед чималої кількості учасників цього заходу викликала особливе зацікавлення доповідь Л. О. Бондар про шлях Олеся Бердника у літературу та доповідь відомого краєзнавця, к. філол. н., доц. Л. В. Старовойт про рівень дослідження художньої спадщини письменника, що стала для читачів справжнім літературно-філософським скарбом.