Актуальна розмова

Студенти-філологи та викладачі кафедри української мови і літератури МНУ імені В.О.Сухомлинського побували на презентації книги „Анексія. Острів Крим. Хроніка гібридної війни” авторитетного українського політтехнолога, журналіста й директора компанії персонального та стратегічного консалтингу «Betra Communications» Тараса Березовця.

Унікальність видання полягає у використанні значної кількості документальних свідчень учасників історичних подій 2014 року, морських піхотинців, політиків та журналістів. На думку автора, книга ілюструє вияв російської агресії на території АР Крим, тому є важливою для збереження історичної пам’яті українського народу.

Зустріч із політичним експертом завершилась активною дискусією з доленосних питань історичної правди та майбутнього країни.

Захід відбувся за сприяння депутата України Тараса Кременя.