Філологія на «Фестивалі друзів»

Кафедра української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського взяла участь у святі “Friends Festival”, що відбулося 30 вересня 2017 р. в Корабельному районі Миколаєва за підтримки Британської Ради в Україні та Управління молодіжної політики Миколаєва. Живий інтерес у гостей фестивалю – майбутніх абітурієнтів та їх батьків – викликали презентовані доц. А. Гурдузом спеціальності „Філологія (Українська мова і література)” і „Середня освіта (Українська мова і література)”. Продуктивною знахідкою стало залучення до акції члена студентського клубу “Філологічний “Prime-Time”” Інни Боденчук, чия активність – відповіді на питання школярів, розповіді про враження від навчання на філологічному факультеті – додала заходу динамізму і привабливості в очах абітурієнтів.

Чекаємо на поповнення в лавах наших першокурсників у 2018–2019 навчальному році!

Friends-Festival-2-592x790  Friends-Festival-3-592x790

Friends-Festival-4-790x592