Щорічний Обласний конкурс творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…», присвячений ювілею української поетеси Ліни Василівни Костенко – 2019 (інформаційний лист)

http://philology.mdu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/01/Informaciyniy-list_Mriyu_slovom_ya_torknutis_sercya-2019-2.pdf

Шановні друзі!

Щиро вітаємо з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення життя, здійснення мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам радість, добро і мир!

Усім бажаємо міцного здоров’я, душевної рівноваги та успіхів у справах.

Нехай у новому 2018 році здійсняться найзаповітніші мрії та реалізуються найамбітніші проекти!

Мрійте! Вірте в себе! Будьте завжди на висоті!

Деканат філологічного факультету

Студентська рада

Обои на рабочий стол 1366x768

Круглий стіл на тему «Сутність та розмежування насильства, державного примусу та позанормативної поведінки у контексті забезпечення правового статусу учнів» з учнями 10-11 класів Миколаївської І-ІІІ ступенів загальноосвітньої школи № 30

25 грудня 2017 р. з учнями 10-11 класів Миколаївської І-ІІІ ступенів загальноосвітньої школи № 30 Миколаївської міської ради Миколаївської області був проведений Круглий стіл на тему «Сутність та розмежування  насильства, державного примусу та позанормативної поведінки у контексті забезпечення правового статусу учнів» з нагоди чергової річниці Загальної декларації прав людини та Міжнародних пакті про політичні і громадянські права та про економічні, соціальні і культурні права, на якому з доповідями виступили професор кафедри гуманітарних наук філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського доктор юридичних наук професор Кириченко Олександр Анатолійович, доцент кафедри цивільного та кримінального права і процесу юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили кандидат юридичних наук доцент Тунтула Олександра Сергіївна та за скайп-зв’язком доцент кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету (м. Київ), кандидат юридичних наук Ланцедова Юлія Олександрівна.

У процесі Круглого столу окрему увагу приділено сутності та сутності та розмежуванню насильства, прямого та делегованого державного примусу і позанормативної поведінки у контексті забезпечення правового статусу учнів загальноосвітніх шкіл та інші тісно пов’язані з цими категоріями положення новітньої доктрини пізнання, визнання, забезпечення та найбільш повного відновлення правового статусу учнівської молоді. Окрему увагу було приділено основним положенням новітньої доктрини професійності, збалансованості і достатності повноважень антиделіктологів та інших суб’єктів владних повноважень, а також новітньої доктрини базисного конституційного обов’язку держави та послідовності реалізації конкурентного правового статусу різних соціосуб’єктів.

Старший викладач кафедри гуманітарних наук кандидат педагогічних наук Гінкевич Оксана Валентинівна розкрила основні особливості вступної компанії 2018 р. на спеціальності філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

 З матеріалами круглого столу можна ознайомитися за посиланням.

IMG_20171222_134733 IMG_20171222_133726 IMG_20171222_133730 IMG_20171222_133839 IMG_20171222_133845 IMG_20171222_134006 IMG_20171222_134012 IMG_20171222_134312 IMG_20171222_134411 IMG_20171222_134537

Круглий стіл на тему «Проблеми подолання позанормативної і віктимної поведінки учнів у контексті нової доктрини дванадцятиступеневої освіти» з учнями 10-11 класів Миколаївської І-ІІІ ступенів загальноосвітньої школи № 26

22 грудня 2017 р. з учнями 10-11 класів Миколаївської І-ІІІ ступенів загальноосвітньої школи № 26 Миколаївської міської ради Миколаївської області був проведений Круглий стіл на тему «Проблеми подолання позанормативної і віктимної поведінки учнів у контексті нової доктрини дванадцятиступеневої освіти» з нагоди чергової річниці Загальної декларації прав людини та Міжнародних пакті про політичні і громадянські права та про економічні, соціальні і культурні права, на якому з доповідями виступили професор кафедри гуманітарних наук філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського доктор юридичних наук професор Кириченко Олександр Анатолійович, доцент кафедри цивільного та кримінального права і процесу юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили кандидат юридичних наук доцент Тунтула Олександра Сергіївна та за скайп-зв’язком доцент кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету (м. Київ), кандидат юридичних наук Ланцедова Юлія Олександрівна.

У процесі Круглого столу найбільшу зацікавленість учнів викликали проблеми подолання позанормативної поведінки учнів у контексті новітньої доктрини безплатної та доступної дванадцятиступеневої освіти та сутність і шляхи набуття базисних компетентностей у процесі основного і додаткових шкільних освітньо-кваліфікаційний рівнів. Окрему увагу було приділено висвітленню основних положень новітньої доктрини правового статусі соціосуб’єктів, особливо базисному конституційному обов’язку держави іх пізнання, визнання, забезпечення реалізації та найбільш повного відновлення правового статусу учнівської молоді, послідовності реалізації їхнього конкурентного правового статусу.

Старший викладач кафедри гуманітарних наук кандидат педагогічних наук Гінкевич Оксана Валентинівна розкрила основні особливості вступної компанії 2018 р. на спеціальності філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

З матеріалами круглого столу можна ознайомитися за посиланням.

IMG_20171222_133011 IMG_20171222_133003 IMG_20171222_133001 IMG_20171222_132919 IMG_20171222_132906 IMG_20171222_132751 IMG_20171222_132745 IMG_20171222_132743

І знову українські філологи МНУ імені В.О.Сухомлинського в лідерах!

  ІІІ (обласний) етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика засвідчив високі результати студентів спеціальності “Середня освіта (Українська мова і література)” Єфімовської Оксани (1 місце; науковий керівник-доц.Корнієнко І.А.) та Кирилової Діани (3 місце; науковий керівник-доц.Зинякова А.А.)!

     Вітаємо наших дівчат із перемогою й бажаємо успіхів у всеукраїнському етапі конкурсу!

Jacyk-2 Jacyk-1-528x790

Дорогі педагоги! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника освіти!

25559680

У цей святковий день прийміть щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчості, натхнення, в жодному разі не піддаватися професійному вигоранню, а в душі мати невичерпне джерело любові до професії.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива буде родючою новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті. Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Студрада філологічного факультету

З днем народження, рідний Університете!!!

pic%5CM%5CY%5CMykolaiv National University

29 вересня 2017 року Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського відзначає свою 104-ту річницю від дня заснування та 99-ту річницю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського!

За більш ніж вікову діяльність наш вищий навчальний заклад пройшов довгий та славний шлях від учительського інституту до національного університету, який гідно несе ім’я видатного українського педагога, письменника, публіциста та поета Василя Олександровича Сухомлинського. Наша альма-матер динамічно розвивається. Крок за кроком Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського наближується до європейського рівня освіти – зараз він є одним з найкращих університетів південної України. За цим визнанням – стоїть наполеглива праця науково-педагогічних працівників та високі досягнення студентів.

Працівники університету – викладачі, співробітники є одним з найбільших його багатств, бо саме вони підтримують авторитет якісної освіти впродовж всього існування вищого навчального закладу. А студенти старанно та віддано працюють на благо університету, прославляючи його ім’я по всій країні та за її межами .

Тож у цей визначний день щиро вітаємо весь професорсько-викладацький колектив, студентів та працівників Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, життєвої сили, енергії, невичерпної наснаги та звершень усіх починань в ім’я рідного Університету.

Віримо, що пройде сто, двісті, триста років, а Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського залишатиметься лідером серед вищих навчальних закладів не лише України, а й світу.

Успіхів на цьому нелегкому шляху !

Студрада філологічного факультету

МИКОЛАЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО проводить ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!

Шановні абітурієнти, запрошуємо вас відвідати День відкритих дверей Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, що відбудеться 11 лютого 2017 р. о 10:00 за адресою:

вул. Нікольська 24, навчальний корпус №2, ауд. 02.400 (актова зала університету). 

Під час заходу Ви зможете отримати інформацію про університет, спеціальності та спеціалізації, правила прийому 2017 н.р., поспілкуватися з представниками факультету. 

Будемо раді Вас бачити!

 

Подаруй шанс на життя!

_7LfGRF37WI

Сьогодні майбутні філологи Миколаївського національного університету зробили ще одну добру справу – передали зібрані в рамках благодійної акції гроші (3000 грн) на лікування маленькій Аліні Білоус, яка намагається побороти страшну недугу! Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до акції та наблизив родину Аліни до перемоги над хворобою! Малеча, ти неодмінно будеш здоровою та щасливою! Ми тобі обіцяємо!

yKe5-hKndww JnWc4hzODh0 bTQiPMQGNpk