Знайомство з поетом

26 жовтня 2016 року студенти-філологи І, ІІ курсів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського за ініціативи доцентів кафедри української мови і літератури І. А. Корнієнко та І. Г. Родіонової відвідали презентацію книги «І. ДЕ. Я.» молодого поета з Южноукраїнська Олександра Кучеренка (псевдонім – Сашко Обрій), члена Національної спілки письменників України, лауреата Всеукраїнської літературної премії імені В. Симоненка.

Презентація відбулась у рамках всеукраїнського туру в затишній атмосфері Центральної міської бібліотеки імені М. Кропивницького. Молодь мала можливість ближче познайомитися з переможцем Миколаївського обласного конкурсу «Золота арфа», з творчою філософією поета й почути вірші в авторському виконанні.