Мова єднання

9 листопада 2016 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського за ініціативи кафедри української мови і літератури вдруге відбулася акція до Дня української писемності та мови «Радіодиктант національної єдності». Цей унікальний за своїм масштабом спецпроект об’єднав у стінах вишу не лише освітян, а й студентів та учнів, представників громадськості та мас-медіа (до речі, минулорічний захід пройшов за підтримки депутата Верховної Ради України Т. Кременя).

Наймолодші учасники акції отримали сертифікати на знак причетності до цієї значної події міжнародного рівня. Родзинкою заходу став колоритний флешмоб за участі студентів та викладачів Миколаївського коледжу культури та мистецтв, а пряме включення із Всеукраїнською радіокомпанією подарувало присутнім відчуття єднання з усіма, хто любить і шанує рідне слово.  7(7)

12(12)    13(13)

10(10)