ІЗ НОВИМИ ЛІНГВІСТИЧНИМИ ПЕРЕМОГАМИ!!!

5–7 квітня студенти ІV курсу спеціальності «Прикладна лінгвістика» Форошевська Юлія та Степанян Каріна взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Прикладна лінгвістика», що проходила на базі СНУ імені Лесі Українки. Науковий захід зібрав понад 30 учасників із різних куточків України (Ужгородського національного університету, Національного університету «Львівська Політехніка», Київського національного університету, Харківського національного політехнічного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса), які у ході дискусій обмінялися досвідом у викладання прикладних  дисциплін, мали змогу презентувати власні лінгвістичні вміння та навички. Високоповажні гості та члени журі конференції , серед яких доктор філологічних наук, професор Загнітко Анатолій Панасович (Донецький національний університет імені Василя Стуса), доктор філологічних наук, професор Левченко Олена Петрівна (Національний університет «Львівська Політехніка»), доктор філологічних наук, професор Дарчук Наталія Петрівна (Київський національний університет), оцінили роботи наших учасниць, зазначивши про високий рівень наукового обґрунтування та неординарність викладу практичної частини. Студенти нашого навчального закладу гідно представили кафедру загальної та прикладної лінгвістики, презентували високий рівень підготовки, ставши дипломантами 3 ступеню наукової конференції Всеукраїнського рівня.

Усією лінгвістичною родиною вітаємо Форошевську Юлію та Степанян Каріну із знаковою подією у їхньому житті та житті спеціальності. Щиро бажаємо творчих злетів та нових перемог!IMG_7204 IMG_7205 IMG_7206