Круглий стіл «Український глотогенез: проблеми, перспективи вивчення»

Відкритість питання походження української мови постала під час студентського інтелектуального батлу, що відбувся 18 листопада в рамках засідання круглого столу «Український глотогенез: проблеми, перспективи вивчення» на кафедрі української мови і літератури (модератор – доц. А. А. Зинякова).

Студенти третього курсу в першому та другому раундах презентували й відстоювали існуючі точки зору щодо походження рідної мови. До обговорення активно долучилися викладачі – філологи та історики.

Напруга не згасає, дискусія з цієї проблеми триватиме й надалі; учасники «круглого» столу наголосили, що висновки щодо походження української мови повинні базуватися на науковій основі, а не на домислах чи патріотичних поривах.