Що є добром у сучасному світі?

У чудовий осінній день студенти спеціальності «Російська мова і література» філологічного факультету МНУ ім. Сухомлинського разом з куратором доцентом кафедри загальної та прикладної лінгвістики Садовою Г. Ю. відвідали пам’ятник Добру у сквері Доброти. Прогулянка була спрямована на естетичний і духовний розвиток юних філологинь.

Пам’ятник Добру був подарований на честь 219-ї річниці міста Миколаєва скульптором, академіком Григорієм Потоцьким. Таких скульптур в Україні лише декілька. Ідея їх установлення належить відомій акторці Наталі Андрійченко.

До останнього студентки не знали, як виглядає пам’ятник. Були різні версії: очі, руки, діти, люди, персонажі казок… Усі здивувалися, коли побачили шар з долонями, в центрі яких – очі. Можливо, треба вміти побачити тих, хто потребує підтримки, й простягнути їм руку допомоги? Подискутувавши на тему того, що кожний розуміє добро по-своєму, дівчата вирішили наочно продемонструвати образи доброти. Вони об’єднались у дві групи: одна показувала “віддати останнє”, “підтримку”, а інша – “добро та зло, які сперечаються в кожній людині”.

Сохраненное изображение 2017-11-23_18-40-52.517

Такі мініатюрні інсценування та душевні розмови підняли настрій та дали змогу кожному замислитися, що є добром у сучасному світі, та усвідомити власне відчуття доброти.

Сохраненное изображение 2017-11-23_18-41-17.220

Сохраненное изображение 2017-11-23_18-40-34.292