Літературне кафе

На початку квітня на філологічному факультеті МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулося літературне кафе – захід, присвячений 110-й річниці  з дня народження Степана Олійника – українського поета і прозаїка, який прославився своїми сатиричними творами. Літературне кафе засноване кафедрою загальної та прикладної лінгвістики та працює вже не перший рік.  У межах нього студенти завжди із задоволенням виконують твори відомих українських та світових авторів, а також часто презентують власну творчість.

Талановитий автор народився в Одеській області, де, як і на Миколаївщині, вже більше тридцяти років відзначаються знаменні дати, пов`язані з життям та творчістю цього митця. Студенти спеціальностей «Російська мова та література» та «Прикладна лінгвістика» читали твори Степана Олійника, згадали сторінки його біографії, переглянули фільм про життєвий шлях автора, а також ознайомилися з виставкою видань, присвячених письменнику, що була підготовлена бібліотекою університету.

1! 2!! 3!