Всеукраїнська науково-практична конференція

7 квітня 2018 року на базі МНУ імені В.О.Сухомоинського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених “Антропоцентрична скерованість сучасної наукової лінгвістичної парадигми”. У заході взяли участь 250 учасників із різних міст України – Харків, Одеса, Київ, Луцьк, Кам’янець-Подільський, Дніпро, Тернопіль, Херсон, Миколаїв та ін. Наукова дискусія у рамках круглого столу, обмін науковим досвідом під час доповідей, перспективні ідеї у сфері розвитку прикладного мовознавства, перекладознавства стали результатом роботи наукової конференції. Організаційний комітет конференції (кафедра загальної та прикладної лінгвістик) визначив найкращі доповіді, нагородив учасників та висловив бажання у подальшій науковій співпраці у рамках розвитку філологічної науки!

DSC_0714viber image