Будуймо Європу в Україні!

«Будуймо Європу в Україні!» – під таким гаслом провели останні травневі дні студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика». Інтерактивні флешмоби #Жити_по_європейськи та #Європрапор наповнили популярні сторінки соцмереж та об’єднали молодь Миколаївщини – від школяра до студента-випускника. У рамках святкування Дня Європи молоді, яскраві, амбіційні лінгвісти взяли участь у роботі «світового кафе» на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування , дискутуючи про розвиток європейських цінностей, можливості працевлаштування в ОТГ, сприятливі умови для збереження цвіту нації в Україні. Новації від випадкових зустрічей зі студентами інших вишів, врожай думок, купа емоцій, окреслені перспективи надихнули учасників заходу на започаткування власних студентських традицій – вже 21 травня у дворі МНУ імені В.О.Сухомлинського з’явилося «дерево єдності», що забуяло кольорами європейських прапорів на знак спільної відповідальності за майбутнє, що має об’єднувати українське суспільство. Усі реформи, у тому числі й проєвропейські, починаються зі зміни власної психології.

Почни із себе!

Живи та міркуй по-європейськи!

viber image

ч