Зірка сучасного українського фентезі в нашому університеті

На запрошення кафедри української мови і літератури до Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського 6 квітня 2016 р. завітала одна з найцікавіших і найяскравіших письменниць України ХХІ століттяДара Корній, кожен із численних романів якої – резонансна подія в культурному житті країни. На зустрічі зі студентами і викладачами „українська Стефані Майєр” поділилася секретами творчості та презентувала нові книжки.

До слова, відкриттям для авторки стало те, що саме кафедра української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського є чи не єдиним в Україні науково-дослідним центром послідовного й системного вивчення її прози – від студентського до академічного рівня.