Результати Інтернет-олімпіади з прикладної лінгвістики

За ініціативи кафедри загальної та прикладної лінгвістики МНУ імені В. О. Сухомлинського у рамках співпраці із загальноосвітніми закладами започатковано та проведено першу Регіональну Інтернет-олімпіаду з прикладної лінгвістики. Перший (дистанційний) та другий (очний) тури олімпіади дозволили учасникам висловити любов до слова, повагу до рідної мови, презентувати надзвичайні вміння оволодівати іншими мовами, відкривати нові обрії лінгвістичної науки. Захід об’єднав учнів м. Миколаєва, м. Первомайськ, м. Возненсенськ, м. Южноураїнськ, Снігурівського, Баштанського, Доманівського, Кривозерського, Жовтневого районів області. Географія олімпіади сягнула за межі регіональної. Учасниками олімпіади стали учні ЗОШ № 12, м. Луцьк Волинської області та ЗОШ №4 м. Цюрупинськ Херсонської області.

24 лютого у рамках фінального етапу дружньою лінгвістичною родиною зустріли учасників ІІ туру інтернет-олімпіади із прикладної лінгвістики (всього 54 учні), презентувавши перспективи, які відкриває сьогодні спеціальність «Прикладна лінгвістика» у різних галузях суспільного життя. Організатори олімпіади щиро вітають переможців, бажають успіхів, натхнення та нових злетів у житті!

ПЕРЕМОЖЦІ

Руденко Діана Антонівна