БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

«Борітеся – поборете» – цей девіз сьогодні (04.03.2017р.)допоміг провести благодійний концерт в City Center, зініційований студентами спеціальності «Прикладна лінгвістика» Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Зібрані кошти (більше, ніж 7792 грн) відправлено Желязковій Вікторії Валеріївні, яка бореться з онкологічним захворюванням – лейкомою.

Благодійна акція змогла зібрати студентів різних факультетів МНУ, які об’єдналися заради спільної мети – висловити віру у те, що Вікторія Валеріївна обов’язково вийде переможцем у двобої із тяжким недугом. Ми висловлюємо щиру подяку за підтримку адміністрації «Сити Центр», фокуснику «Фокуславик», арт-проекту «Живые», арт-студии «Первое свидание», Обласному будинку художньої творчості за підтримку та участь! Від усієї лінгвістичної родини філологічного факультету висловлюємо подяку народному депутату Тарасу Кременю за фінансову допомогу, а також усім мешканцям міста, що відгукнулися на нашу біду.

ДАВАЙТЕ НЕ ЗУПИНЯТИСЯ І ДАРУВАТИ ЛЮДИНІ НАДІЮ

НА ЖИТТЯ!IMG_7707IMG_7700IMG_7573IMG_7620IMG_7644IMG_7652IMG_7654IMG_7673IMG_7677IMG_7698