Літературний конкурс

Увага! Літературний конкурс!

Шановні студенти! Запрошуємо взяти участь у конкурсі творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа… », присвяченому ювілеям письменників-краян (Дніпрова Чайка, С.Черкасенко, О.Бердник, Е.Январьов, М.Вінграновський, Е.Январьов, В.Бойченко, К.Голубкова).

Кращі роботи відзначатимуться дипломами, презентуватимуться на сайтах інформаційних партнерів та будуть опубліковані у збірнику студентських наукових праць «Філологія та філологічна освіта ХХІ століття: пошуки молодих»; художні та публіцистичні твори видаватимуться окремою збіркою; фотоколажі та вироби декоративно-прикладного мистецтва презентуватимуться на виставці.

За додатковою інформацією звертатись до модератора заходу – доцента кафедри української мови і літератури І. Г. Родіонової.

Завантажити інформаційний листскачати файл